czwartek, 16 sierpnia 2012

Informacja

Witam witam , dziękuję na wstępie za wszystkie miłe komentarze dotyczące mojego powrotu do zdrowia , dzięki Wam kochani czuję się o tysiąc razy lepiej. Jednakże piszę to nie tylko po to by po raz setny Wam dziękować , ale także po to by powiadomić Was. Blogspot zawiódł mnie i jestem zrażona , a dodawanie rozdziałów w częściach męczy mnie bo to dodatkowa zbędna robota. Więc postanowiłam ,że przeniosę tą historię na tumblr'a. Mam nadzieję ,że taka zmiana Wam nie będzie przeszkadzała oraz nie zniechęci Was oraz mam nadzieję ,że pozostaniecie moimi czytelnikami. Tak więc podaję linka


http://chikixstories.tumblr.com/niam

Mam nadzieję , że nadal będę mogła Was gościć jako czytelników. Informowanie się nie zmienia nadal możecie podsyłać mi nazwy Twitterów oraz możecie pisać je tutaj nie usuwam tego bloga. Nadal będzie do waszej dyspozycji :) Oraz możecie pisać do mnie na gadu podpisując się ''Niam,infoimię'' np: ''Niam,infoZygfryd'' lub po prostu podać swoje numery :)

kontakt ze mną :
Twitter: @LittleLegoBirdx
Gadu:43127284
e-mail: juliette1_7wp.pl

Widzimy się w rozdziale ósmym !


Ps. Zapraszam także wszystkich na moją historię Zialla , który też ukaże się na tumblr podanym powyżej.[Opowiadanie ukaże się jesienią]

7 komentarzy:

 1. Przepraszam, że dopiero teraz komentuję i tu, a nie pod rozdziałem (bałam się, że tam możesz nie zauważyć ;p)
  Z góry również przepraszam, że ten rozdział nie będzie tak długi jak to zawsze bywało, ale jakoś... nie wiem co napisać ;<
  Nie będę Cię wychwalać, bo sama już Ty dobrze wiesz, że piszesz po prostu genialnie, cudownie, oryginalnie, zjawiskowo i bezbłędnie (mogłabym tak jeszcze długo wymieniać, ale boję się, że zabrakło by dla mnie komentarza ;p). Wiem, że to nie koniec tego bloga, jednak już teraz chciałabym Ci podziękować, że stworzyłaś tak wspaniałą historię Niama, w której się po prostu zakochałam. Nie wyobrażam sobie, że być może kiedyś skończysz to opowiadanie i będę musiała pogodzić się z tym, że nie będę już z wytęsknieniem czekała na nowy rozdział, bo... go nie będzie. Dziękuję Ci, że chcesz stworzyć nową historię, której na pewno będę wierną czytelniczką.
  Dobrze.. to chyba na tyle.. wiem że pewnie nie takiego komentarza się spodziewałaś, ale tylko na tyle mnie dzisiaj stać.. Przepraszam..
  Twoja wierna czytelniczka @Niallerx3

  OdpowiedzUsuń
 2. "Spojrzał na mnie, a jego wzrok przepełniony był bólem. Czułem się, jak nigdy, potrzebny mu. By mógł się wynurzyć, żeby mógł nabrać powietrza do płuc. Już otwierał usta by mi powiedzieć, co leży na jego sercu, jednak (...)"

  Po więcej zapraszam na Ziall'a, gdzie jest dopiero Chapter One!
  http://final-souffle.blogspot.com (:

  OdpowiedzUsuń
 3. **Spam***Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz :)**

  Claire Evans, zwykła nastolatka kochająca śpiewać, ciesząca się każdą chwilą w życiu. Pewnego dnia wszystko zostaje jej odebrane. Przyjaciele, chłopak...Przeprowadzając się w nowe miejsce, Claire myśli ,że już nigdy nie zazna szczęścia...Czy aby na pewno ma rację? Jej życie wywróci się do góry nogami, gdy pojawi się w nim najsławniejszy boysband na świecie. Czy jeden z chłopaków namiesza jej w głowie? Będą przyjaciółmi...A może kimś więcej? Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

  Serdecznie zapraszam na bloga : http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  Z góry przepraszam za spam :)
  Wejdziesz?
  http://forever-in-my-dreams.blogspot.com/
  Bardzo zależy mi na twojej opini ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;d
  Zadajcie sobie pytanie- co byście zrobili, gdybyście nagle dowiedzieli się, że umieracie? Że wasze dni są policzone? Że od teraz ciąży nad wami przerażająca świadomość tego, że nieuchronnie zbliżacie się ku końcowi. Zapewne większość z was załamałaby ta wiadomość. Ale ona była inna. Chciała wycisnąć z życia jak najwięcej, niczego nie żałować, cieszyć się każdą chwilą. Póki jeszcze mogła.
  Nazywa się Catalonia, a jej czas dobiega końca.
  50 postanowień na 5 lat życia, młoda, pełna energii dziewczyna i pięciu zagubionych chłopców.
  www.i-wont-let-you-go.blogspot.com nowe opowiadanie o one direction. ZAPRASZAM SERDECZNIE!

  OdpowiedzUsuń
 6. [Spam]

  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa jednak przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu wiele się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, odwiedź:
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/

  PS. Rozdziały są dodawane w każdy piątek o godzinie 15:00, z czasem będą dodawane dwa razy w tygodniu. Serdecznie zapraszamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. tutaj przeczytałam wszystko idę na kolejny :D

  OdpowiedzUsuń